- Mayor of Milwaukee
- Cavalier Johnson
- Dane County Board of Supervisors District 1
- Elizabeth Doyle
- Dane County Board of Supervisors District 2
- Heidi Wegleitner
- Dane County Board of Supervisors District 3
- Analiese Eicher
- Dane County Board of Supervisors District 4
- Matt Veldran
- Dane County Board of Supervisors District 5
- Henry Fries
- Dane County Board of Supervisors District 6
- Yogesh Chawla
- Dane County Board of Supervisors District 7
- Cecely Castillo
- Dane County Board of Supervisors District 8
- Jeffrey Glazer
- Dane County Board of Supervisors District 9
- Steven Peters
- Dane County Board of Supervisors District 10
- Aaron Collins
- Dane County Board of Supervisors District 11
- Richelle Andrae
- Dane County Board of Supervisors District 12
- Tommy Rylander
- Dane County Board of Supervisors District 15
- April Kigeya
- Dane County Board of Supervisors District 16
- Rick Rose
- Dane County Board of Supervisors District 17
- Dan Blazewicz
- Dane County Board of Supervisors District 19
- Brenda Yang
- Dane County Board of Supervisors District 20
- Andrea Andrews
- Dane County Board of Supervisors District 21
- Jeffrey Kroning
- Dane County Board of Supervisors District 22
- Maureen McCarville
- Dane County Board of Supervisors District 23
- Chuck Erickson
- Dane County Board of Supervisors District 24
- Sarah Smith
- Dane County Board of Supervisors District 25
- Dave Boetcher
- Dane County Board of Supervisors District 26
- Lisa Jackson
- Dane County Board of Supervisors District 27
- Kierstin Huelsemann
- Dane County Board of Supervisors District 28
- Michele Doolan
- Dane County Board of Supervisors District 30
- Patrick Downing
- Dane County Board of Supervisors District 32
- Chad Kemp
- Dane County Board of Supervisors District 33
- Randy Udell
- Dane County Board of Supervisors District 34
- Patrick Miles
- Dane County Board of Supervisors District 35
- Michael Engelberger
- Dane County Board of Supervisors District 36
- Loreen Gage
- Dane County Board of Supervisors District 37
- Kerry Marren
- Madison Metropolitan School District Board of Education Seat 1
- Maia Pearson
- Madison Metropolitan School District Board of Education Seat 2
- Savion Castro
- Sun Prairie Area School District Board of Education At-large
- Bryn Horton
- Sun Prairie Area School District Board of Education At-large
- Teran Peterson
- Milwaukee County Circuit Court Branch 18
- Ronnie V. Murray II
- Milwaukee County Circuit Court Branch 23
- Jorge Fragoso
- Milwaukee County Circuit Court Branch 43
- Marisabel Cabrera
- Milwaukee City Attorney
- Evan Goyke
- Milwaukee City Comptroller
- Bill Christianson
- Milwaukee Common Council District 2
- Mark Chambers Jr.
- Milwaukee Common Council District 3
- Jonathan Brostoff
- Milwaukee Common Council District 4
- Robert Bauman
- Milwaukee Common Council District 5
- Lamont Westmoreland
- Milwaukee Common Council District 6
- Milele Coggs
- Milwaukee Common Council District 8
- JoCasta Zamarripa
- Milwaukee Common Council District 10
- Sharlen Moore
- Milwaukee Common Council District 11
- Peter Burgelis
- Milwaukee Common Council District 12
- Jose Perez
- Milwaukee Common Council District 13
- Scott Spiker
- Milwaukee Common Council District 14
- Marina Dimitrijevic
- Milwaukee County Board of Supervisors District 1
- Anne O'Connor
- Milwaukee County Board of Supervisors District 3
- Alexander Kostal
- Milwaukee County Board of Supervisors District 4
- John Eckblad
- Milwaukee County Board of Supervisors District 4
- Ronald Jansen
- Milwaukee County Board of Supervisors District 5
- Sequanna Taylor
- Milwaukee County Board of Supervisors District 6
- Shawn Rolland
- Milwaukee County Board of Supervisors District 7
- Felesia Martin
- Milwaukee County Board of Supervisors District 8
- Steven Shea
- Milwaukee County Board of Supervisors District 9
- Danelle Kenney
- Milwaukee County Board of Supervisors District 10
- Marcelia Nicholson
- Milwaukee County Board of Supervisors District 11
- Kathleen Vincent
- Milwaukee County Board of Supervisors District 12
- Juan Miguel Martinez
- Milwaukee County Board of Supervisors District 14
- Caroline Gómez‐Tom
- Milwaukee County Board of Supervisors District 16
- Justin Bielinski
- Milwaukee County Comptroller
- Liz Sumner
- Milwaukee County Executive
- David Crowley
- Green Bay Common Council District 4
- Jon Shelton
- Marathon County Board of Supervisors District 15
- Randy Fifrick
- Mayor of Kenosha
- David F. Bogdala
- Grand Chute Town Supervisor Board District 2
- Tim Bantes
- Green Bay Common Council District 10
- Ben Delie
- Green Bay Common Council District 6
- Joey Prestley
- Kenosha Common Council District 3
- Jan Michalski
- Kenosha County Circuit Court Judge Branch 3
- Heather Iverson
- Appleton Common Council District 4
- Martyn Smith
- Brown County Board of Supervisors District 6
- Kathy Lefebvre
- Columbia County Board of Supervisors District 6
- Tim Henney
- Winnebago County Circuit Court Branch 1
- LaKeisha D. Haase
- Brown County Board of Supervisors District 24
- Ross Toellner
- Brown County Board of Supervisors District 5
- Gloria Jane Eastman
- Columbia County Board of Supervisors District 1
- Troy Ryan
- Columbia County Board of Supervisors District 12
- Steven Balsiger
- Columbia County Board of Supervisors District 13
- Brad Cook
- Columbia County Board of Supervisors District 14
- Liz Miller
- Columbia County Board of Supervisors District 16
- Dilaine Noel
- Columbia County Board of Supervisors District 17
- David Faust
- Columbia County Board of Supervisors District 21
- Henry A. St. Maurice
- Columbia County Board of Supervisors District 22
- Susan Schweitzer
- Columbia County Board of Supervisors District 24
- John A. Stevenson
- Columbia County Board of Supervisors District 25
- Tess Carr
- Columbia County Board of Supervisors District 26
- Tom Dunn
- Columbia County Board of Supervisors District 27
- Jeffrey A. Leckwee
- Columbia County Board of Supervisors District 7
- Rich Bailey
- Columbia County Circuit Court Branch 3
- Roger L. Klopp
- Crawford County Board of Supervisors District 3
- Gary Koch
- Eau Claire Area School District school board, At-large
- Erica Zerr
- Eau Claire Area School District school board, At-large
- Joshua Clements
- Eau Claire City Council District 1
- Jessica Schoen
- Eau Claire City Council District 2
- Emily Anderson
- Eau Claire City Council District 3
- Aaron Brewster
- Eau Claire City Council District 4
- Clara I. Serrano
- Eau Claire County Board of Supervisors District 10
- Nancy Coffey
- Eau Claire County Board of Supervisors District 15
- Nick Smiar
- Eau Claire County Board of Supervisors District 18
- James A. Dunning
- Eau Claire County Board of Supervisors District 20
- Jasmine Case
- Eau Claire County Board of Supervisors District 23
- Robin J. Leary
- Eau Claire County Board of Supervisors District 24
- Heather DeLuka
- Eau Claire County Board of Supervisors District 28
- Jim Schumacher
- Eau Claire County Board of Supervisors District 29
- Bob Swanson
- Eau Claire County Board of Supervisors District 3
- Joe Knight
- Fitchburg Common Council District 1 Seat 2
- Joe Maldonado
- Fitchburg Common Council District 2 Seat 4
- Gabriella Gerhardt
- Green Bay Area Public School District Board of Education At-large
- Andrew M. Becker
- Green Bay Area Public School District Board of Education At-large
- Kou Lee
- Green Bay Common Council District 1
- Barbara A. Dorff
- Green Bay Common Council District 12
- Kathy A. Hinkfuss
- Green Bay Common Council District 2
- Jim Hutchison
- Green Bay Common Council District 7
- Alyssa Proffitt
- Green Bay Common Council District 8
- Jim Ridderbush
- Green County Board of Supervisors District 10
- Sue Nelson
- Green County Board of Supervisors District 11
- David Tschudy
- Green County Board of Supervisors District 13
- Yvette Smith
- Green County Board of Supervisors District 16
- Andrea McSherry
- Green County Board of Supervisors District 23
- Susan Knox
- Green County Board of Supervisors District 24
- Erica Roth
- Green County Board of Supervisors District 25
- Todd Larson
- Green County Board of Supervisors District 30
- Dawn Marie Sass
- Green County Board of Supervisors District 7
- Brenda Carus
- Howard-Suamico School District Board of Education At-large
- Pooja Bambha-Arora
- Hudson School District Board of Education At-large
- Bob Baumann
- Hudson School District Board of Education At-large
- Molly Powers
- Kaukauna Area School District school board, At-large
- Sally Jo Feistel
- Kenosha Common Council District 10
- Anthony Kennedy
- Kenosha Common Council District 4
- Holly Kangas
- Kenosha Common Council District 8
- Peni Keeling
- Kenosha County Board of Supervisors District 10
- Andy Berg
- Kenosha County Board of Supervisors District 11
- Guida Brown
- Kenosha County Board of Supervisors District 16
- Frederick Brookhouse
- Kenosha County Board of Supervisors District 17
- Monica M. Yuhas
- Kenosha County Board of Supervisors District 18
- Justine Hammelev-Jones
- Kenosha County Board of Supervisors District 2
- Stephanie Knezz
- Kenosha County Board of Supervisors District 20
- Michael La Forge
- Kenosha County Board of Supervisors District 3
- Jeffrey Gentz
- Kenosha County Board of Supervisors District 6
- Andres Gama
- Kenosha County Board of Supervisors District 8
- Sarah Kirby
- Kenosha Unified School District Board of Education At-large
- Mary Braun Modder
- Kenosha Unified School District Board of Education At-large
- Todd Alan Price
- Kenosha Unified School District Board of Education At-large
- Sabrina Landry
- La Crosse County Board of Supervisors District 1
- Kelly Leibold
- La Crosse County Board of Supervisors District 16
- Dan Ferries
- La Crosse County Board of Supervisors District 19
- Rick Cornforth
- La Crosse County Board of Supervisors District 20
- Steve Doyle
- La Crosse County Board of Supervisors District 22
- Joe Kovacevich
- La Crosse County Board of Supervisors District 30
- Dillon Mader
- La Crosse County Board of Supervisors District 6
- Roxanne Aubrey Marina
- La Crosse County Board of Supervisors District 9
- Dawn Wacek
- Marathon County Board of Supervisors District 1
- John Kroll
- Marathon County Board of Supervisors District 10
- Randy Radtke
- Marathon County Board of Supervisors District 16
- Bill Conway
- Marathon County Board of Supervisors District 38
- Jonathon D. Fisher
- Marathon County Board of Supervisors District 5
- Gary Gisselman
- Mayor of Wauwatosa
- Dennis McBride
- Menomonee Falls School District school board At-large
- Emily Hines
- Menomonee Falls School District school board At-large
- Michelle M. Dupree
- Monona Grove School District, At-large
- Philip Haven
- Oshkosh Area School District school board At-large
- Beth Wyman
- Oshkosh Area School District school board At-large
- Kristopher Karns
- Outagamie County Board of Supervisors District 19
- Jayme Heiser
- Outagamie County Board of Supervisors District 20
- Joseph A. Santonato
- Outagamie County Board of Supervisors District 24
- Steve Thiede
- Pierce County Board of Supervisors District 11
- Neil Gulbranson
- Pierce County Board of Supervisors District 16
- Barry John Barringer
- Pierce County Board of Supervisors District 6
- Michael Kahlow
- Polk County Board of Supervisors District 4
- Ryan Wood
- Sauk County Board of Supervisors District 11
- Nathan Johnson
- Sauk County Board of Supervisors District 18
- Sam Pocernich
- Sauk County Board of Supervisors District 2
- Thomas Kriegl
- Sauk County Board of Supervisors District 22
- Jean E. Berlin
- Sauk County Board of Supervisors District 23
- Vicki Terpstra
- Sauk County Board of Supervisors District 24
- Gaile Burchill
- Sauk County Board of Supervisors District 30
- Chandler Horak
- Sauk County Board of Supervisors District 31
- Valerie McAuliffe
- Sauk County Board of Supervisors District 4
- Pat Rego
- Sheboygan Common Council District 4
- Robert La Fave
- St. Croix County Board of Supervisors District 4
- Cathy Leaf
- Winnebago County Board of Supervisors District 10
- Timothy Jacobson
- Winnebago County Board of Supervisors District 11
- Jeffery H. Schettl
- Winnebago County Board of Supervisors District 16
- Bob Knudsen
- Winnebago County Board of Supervisors District 19
- Larry Lautenschlager
- Winnebago County Board of Supervisors District 2
- Kristl Laux
- Winnebago County Board of Supervisors District 21
- Jeff Lawrence
- Winnebago County Board of Supervisors District 24
- Andy Buck
- Winnebago County Board of Supervisors District 25
- Karen D. Powers
- Winnebago County Board of Supervisors District 32
- Robert T. Keller
- Winnebago County Board of Supervisors District 5
- Stefanie A. Holt
- Winnebago County Board of Supervisors District 7
- Kate Hancock-Cooke